Kubiki z tektury falistej z nadrukiem

Najtańsze kubki, idealne do dekoracji sklepów, witryn i innych.

tanie kubiki z tektury falistej z nadrukiem

Kubiki wykonane z tektury to najtańszy oferowany przez nas nośnik reklamowy. To idealne rozwiązanie, dla tymczasowych akcji promocyjnych lub wizerunkowych. Kubiki wykonane są z tektury falistej, z możliwością wykonania dowolnego nadruku lub grafiki. Idealne w przypadku akcji sezonowych wyprzedaży jako element przykuwający wagę wewnątrz sklepu jak i na witrynach. Kubiki z tektury mogą być także wykorzystywane jako ciekawe komponenty dekoracyjne podczas wszelkiego rodzaju eventów.

Kubiki ekspozycyjne są doskonałym narzędziem komunikacji wizualnej do zastosowania podczas wszelkiego rodzaju eventów jak i do wykorzystywania w formie stałego elementu aranżacji wnętrz. Tego typu kubiki mogą doskonale sprawdzać się jako element przykuwający uwagę, a nawet grać pierwsze skrzypce wśród elementów ekspozycyjnych.

Możliwość dowolnej konfiguracji

W związku z tym, że jesteśmy bezpośrednim producentem tych ekspozytorów, możemy je dowolnie modyfikować. Oprócz podświetlenia, nadruku grafiki lub logotypu, montujemy wewnątrz półki, drzwiczki, zamki itp.