Kubiki z PCV z nadrukiem

Trwałe ekspozytory z możliwością nadruku na ściankach dowolnej grafiki.

kubiki z dowolnym nadrukiem

Kubiki wykonane z PCV, stanowią drugą najbardziej ekonomiczną formę brył reklamowych w naszej ofercie. PCV jest materiałem znacznie bardziej wytrzymałym od tektury, o dużej odporności mechanicznej. Płyty PCV,z których wykonujemy kubiki to inaczej polimer syntetyczny, obecnie bardzo popularny surowiec, wykorzystywany do produkcji szerokiej gamy tworzyw sztucznych, profili okiennych, elementów plastikowych i wiele innych. PCV jest także idealnym materiałem do naduku uv, charakteryzującego się wysoką jakością grafiki. Kubiki z PCV to idealne rozwiązanie dla dłuższych akcji promocyjnych, gdzie istotna jest nie tylko dobra prezentacja logo lub grafiki, ale także możliwość wielokrotnego wykorzystania nośnika.

Oferowane przez nas kubiki znajdują swoje zastosowanie na wszelkiego rodzaju wystawach i ekspozycjach. Ekspozytory z PCV znajdują zastosowanie w aranżacji witryn i wnętrz sklepów. Kubiki mogą stanowić trwały i ciekawy element dekoracyjny, a także grać pierwsze skrzypce jako ekspozytor szerokiej gamy produktów. Prosty design to często klucz do sukcesu przy projektowaniu wystaw i ekspozycji. Oferujemy Państwu kubiki w różnych rozmiarach i kształtach, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Możliwość dowolnej konfiguracji

W związku z tym, że jesteśmy bezpośrednim producentem tych ekspozytorów, możemy je dowolnie modyfikować. Oprócz podświetlenia, nadruku grafiki lub logotypu, montujemy wewnątrz półki, drzwiczki, zamki itp.