Podesty ze sklejki

Ekologiczne, modne, wytrzymałe. Możliwość druku dowolnej grafiki.

ekspozycyjne podesty ze sklejki

Produkujemy podesty i postumenty ze sklejki. To bardzo popularny w ostatnim czasie materiał drewnopochodny. Pozwala na budowę wytzymałych i modnych kubików. Istnieje możliwość druku dowolnej grafiki, frezowania dowolnych kształtów, a nawet wykonania podświetlanej grafiki czy logotypu. Kubiki ze sklejki sprawdzają się podczas imprez targowych, ale także są idealne do dekoracji sklepów i witryn. Pozwalają efektowną na prezentację produktów.

Kubiki ekspozycyjne stanowią coraz częściej stosowane rozwiązanie przy projektowaniu efektownych kompozycji sklepowych i wystawienniczych. Nasze kubiki znajdują swoje zastosowanie zarówno w przypadku ekspozycji produktów, jak i pełnią funkcję dodatkowego wyposażenia, płynnie wpasowującego się w całokształt aranżacji wnętrza. Wykonujemy kubiki szyte na miarę Państwa potrzeb. Istnieje więc możliwość doboru koloru, kształtu oraz rozmiaru. Na życzenie wykonujemy także szczególnie popularne w ostatnim czasie kubiki podświetlane. Oferujemy także możliwość wykonania kubików z wysokiej jakości grafiką według Państwa lub naszego projektu.

Możliwość dowolnej konfiguracji

W związku z tym, że jesteśmy bezpośrednim producentem tych ekspozytorów, możemy je dowolnie modyfikować. Oprócz podświetlenia, nadruku grafiki lub logotypu, montujemy wewnątrz półki, drzwiczki, zamki itp.