Kubiki z MDF-u lakierowanego

Ekskluzywne podesty wykończone w macie, półmacie lub połysku.

tanie kubiki ekspozycyjne

Kubiki ekspozycyjne znakomicie sprawdzają się jako elementy aranżacji sklepów i witryn, a także stanowią ciekawe uzupełnienie wyposażenia dla każdego wnętrza. Mogą stanowić zarówno nośnik prezentacji produktów, jak i pełnić funkcję niebanalnego mebla. Oferujemy Państwo kubiki wykonane z najwyżej jakości tworzyw sztucznych w różnych formach i kolorach. Dodatkową opcją jest także zastosowanie podświetlenia, co znacząco wpływa na jego zauważalność. Na Państwa życzenie możliwe jest także naniesienie dowolnej grafiki, która dzięki przestrzennemu układowi będzie się świetnie prezentować.

Kubiki wykonane z płyty MDF lakierowanej to nasz najbardziej ekskluzywny produkt. MDF to średniogęsta płyta, wykonana z włókien drzewnych, jest podstawowym materiałem do produkcji mebli oraz artykułów wykańczania wnętrz. Płyta MD lakierowana jest najczęściej wykorzystywana przy produkcji mebli dla prestiżowych wystaw i witryn sklepowych. Nasze kubiki, wykonane z MDFu są niezwykle trwałe, a dzięki zastosowaniu lakieru z powodzeniem mogą pełnić funkcję luksusowych mebli. Istnieje możliwość wyboru rodzaju lakieru, dzięki czemu, zgodnie z preferencjami można uzyskać mebel z połyskiem, półmatowy lub matowy.

Możliwość dowolnej konfiguracji

W związku z tym, że jesteśmy bezpośrednim producentem tych ekspozytorów, możemy je dowolnie modyfikować. Oprócz podświetlenia, nadruku grafiki lub logotypu, montujemy wewnątrz półki, drzwiczki, zamki itp.