Kubiki z plexi

Plexi to ekskluzywne tworzywo sztuczne. Wykorzystujemy różne kolory, instalujemy oświetlenie.

producent podświetlanych kubików z plexi

Kubiki to niezwykle efektowne elementy dekoracyjne lub ekspozycyjne do wnętrz. Zastosowanie kubików ekspozycyjnych to oryginalny sposób na uzupełnienie mebli, służących do prezentacji produktów. To obecnie coraz częściej stosowany element visual merchandisingu, odpowiedni do zastosowania w każdej branży. Wykonujemy kubiki z solidnego tworzywa akrylowego (plexi) bezbarwnego lub kolorowego, w różnych wymiarach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Oferujemy Państwu także kubiki podświetlane, co daje niebanalny efekt aranżacyjny każdemu wnętrzu, czy ekspozycji. Na Pastwa życzenie możemy nanieść także dowolną grafikę, która będzie bardzo dobrze wyeksponowana dzięki przestrzennemu układowi.

Kubiki wykonane z plexi to nasz bestseller. Wszystko to za sprawą użytego materiału – plexi to sztywne tworzywo, zwane także szkłem akrylowym, które doskonale sprawdza się w produkcji ekskluzywnie wyglądających brył. Płyty plexi występują w kolorze mlecznym, czarnym, czerwonym, żółtym, niebieskiem, zielonym, szarym i bezbarwnym. Specyfika tego tworzywa pozwala także na jego podświetlanie, a dzięki równomiernej przepuszczalności światła można uzyskać spektakularny efekt.

Możliwość dowolnej konfiguracji

W związku z tym, że jesteśmy bezpośrednim producentem tych ekspozytorów, możemy je dowolnie modyfikować. Oprócz podświetlenia, nadruku grafiki lub logotypu, montujemy wewnątrz półki, drzwiczki, zamki itp.