Podesty ze stali i drewna

Industrialny charakter, stabilna konstrukcja, dowolne wykończenie.

tanie kubiki ekspozycyjne

Nowoczesne postumenty zbudowane ze stali i drewna to bardzo efektowny sposób prezentacji eksponatów lub produktów. Tego typu ekspozytory mogą służyć również jako meble lub pełne wyposażenie sklepów i lokali komercyjnych. Blaty wykonujemy z litego drewna, płyty laminowanej lub fornirowanej. Istnieje możliwość wykończenia w dowolnym kolorze, produkcji dowolnego wymiaru i kształtu.

Nasze kubiki, podobnie jak pozostałe meble służące jako wyposażenie sklepu lub dowolnej ekspozycji nie muszą mieć formy zwykłego sześcianu. Oferujemy kubiki dopasowane do Państwa potrzeb w dowolnych wymiarach i kolorach. Stosowanie kubików ekspozycyjnych to obecnie coraz częściej wykorzystywana forma ekskluzywnej prezentacji produktów. Znakomicie sprawdzają się jako elementy wyposażenia wnętrz jak i aranżacji wszelkiego rodzaju wystaw i ekspozycji. Na życzenie wykonujemy także efektowne kubiki podświetlane lub kubiki z grafiką według Państwa lub przygotowanego przez nas projektu.

Możliwość dowolnej konfiguracji

W związku z tym, że jesteśmy bezpośrednim producentem tych ekspozytorów, możemy je dowolnie modyfikować. Oprócz podświetlenia, nadruku grafiki lub logotypu, montujemy wewnątrz półki, drzwiczki, zamki itp. W przypadku podestów ze stali i drewna bardzo popularne stają się pudełka z plexi instalowane na blacie. Służą one do ekspozycji i sprzedaży drobnych elementów.