Kubiki z płyty wiórowej laminowanej

Wytrzymałe i eleganckie. Idealne na wystawy i dekoracje witryn.

tanie kubiki ekspozycyjne

Kubiki wykonane z płyty wiórowej laminowanej to połączenie stosunkowo ekonomicznych kosztów wykonania z możliwością zastosowania oryginalnego wzornictwa. Płyta wiórowa jest szeroko stosowana w przemyśle meblarskim, bardzo popularna w ostatnim czasie do produkcji mebli targowych. W odróżnieniu od kubików z płyty wiórowej malowanej, laminat może mieć ciekawe wzornictwo lub imitować strukturę drewna w różnych odcieniach. Kubiki z płyty wiórowej laminowanej mogą stanowić ciekawe uzupełnienie aranżacji wnętrza lub pełnić funkcję samodzielnego mebla. Możemy zastosować również laminaty akrylowe błyszczące, kolorowe i inne.

Oferowane przez nas kubiki ekspozycyjne to niebanalny pomysł na meble służące do prezentacji produktów. Kubiki dzięki swojej prostej formie są stosowane także jako nowoczesne elementy dekoracyjne do wielu rodzajów wnętrz i ekspozycji. Wykonujemy kubiki w różnych formach i kolorach, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Nasze kubiki znajdują szerokie zastosowanie w nowoczesnym visual merchandisingu dzięki możliwości naniesienia na nie dowolnej grafiki lub zastosowania efektownie wyglądającego podświetlenia LED.

Możliwość dowolnej konfiguracji

W związku z tym, że jesteśmy bezpośrednim producentem tych ekspozytorów, możemy je dowolnie modyfikować. Oprócz podświetlenia, nadruku grafiki lub logotypu, montujemy wewnątrz półki, drzwiczki, zamki itp.