Kubiki z płyty wiórowej malowanej

Bardzo tanie i wytrzymałe ekspozytory.

tanie kubiki ekspozycyjne

Kubiki ekspozycyjne to coraz częściej stosowane rozwiązanie z zakresu visual merchandisingu, służące jako elementy wyposażenia i aranżacji sklepów, wystaw, a także różnego rodzaju ekspozycji. Oferujemy Państwu kubiki szyte na miarę, w dowolnych kształtach i wymiarach, wykonane z wytrzymałego tworzywa akrylowego bezbarwnego lub kolorowego. To właśnie kształt kubika stanowi główny efekt wizualny, mający wpływ na sposób ekspozycji produktu. Na życzenie wykonujemy także kubiki podświetlane, które znakomicie sprawdzą się jako element przykuwający uwagę. Oferujemy także możliwość naniesienia na kubik dowolnej grafiki, która niewątpliwie nada mu jeszcze bardziej spersonalizowany charakter.

Kubiki wykonane z płyty wiórowej malowanej to rozwiązanie łączące w sobie trwałość wykonania i ekonomię kosztów. Płyta wiórowa jest szeroko stosowana w przemyśle meblarskim, bardzo popularna w ostatnim czasie do produkcji mebli targowych. Kubiki z płyty wiórowej będą zatem ciekawym elementem komplementarnym do każdej ekspozycji targowej, muzealnej lub wernisażowej. Płyta wiórowa wykonywana jest ze specjalnie przygotowywanych wiórów drzewnych, sprasowanych z dodatkiem żywic przy użyciu ciśnienia i wysokiej temperatury. Jej powierzchnia ma zatem delikatną strukturę, którą malujemy na wybrany przez Państwa kolor.

Możliwość dowolnej konfiguracji

W związku z tym, że jesteśmy bezpośrednim producentem tych ekspozytorów, możemy je dowolnie modyfikować. Oprócz podświetlenia, nadruku grafiki lub logotypu, montujemy wewnątrz półki, drzwiczki, zamki itp.